RasGarden

Zakładanie trawników

The concept of World Food Day, a man's hand embraces soil with paddy seeds on top.

ZAKŁADANIE TRAWNIKA

Utrzymanie trawnika w doskonałym stanie nie zawsze jest prostym zadaniem.
Niekorzystne warunki atmosferyczne, mecze piłkarskie w ogrodzie, problemy z
chwastami, inwazje szkodników, czy po prostu drobne zaniedbania, powodują, że w
pewnym momencie musimy zdecydować się na wymianę trawnika. Z pomocą
przychodzi nasza firma, oferująca profesjonalne zakładanie trawników – zarówno
z rolki, jak i siewu – na terenie woj. Podlaskiego


Trawnik założony przez naszą firmę będzie wizytówką Twojego ogrodu. Podkreśli
piękno sąsiadujących z nim roślin, a także zapewni idealne miejsce do spędzania
wolnego czasu podczas ogrodowych przyjęć czy kąpieli słonecznych.

Zakładanie trawników z rolki i z siewu

Naszym Klientom z woj. Podlaskiego oferujemy zakładanie trawników zarówno z rolki jak i z siewu.

Największą zaletą trawnika z rolki jest uzyskanie natychmiastowego efektu. Zaraz po zakończeniu naszych prac będziesz mógł cieszyć się trawnikiem o jednolitej i intensywnej zielonej barwie.


Na trawnik z siewu trzeba poczekać kilka tygodni, ale świetnie sprawdzi się na większej powierzchni. Mieszankę nasion zawsze dobieramy do funkcji jaką ma pełnić trawnik – inne do trawnika, na którym będą bawić się dzieci, a inne do trawnika ozdobnego, który ma jedynie cieszyć oko swoim wyglądem.

Jeżeli nie masz pewności, który ze sposobów sprawdzi się lepiej w Twoim ogrodzie – zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci ocenią sytuację, a także dokonają bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny usługi.

se2.jpg
s3.jpg

Kompleksowe zakładanie trawników

Jako firma ogrodnicza oferujemy kompleksowe podejście w zakładaniu trawników. Przed rozpoczęciem pracy przeprowadzamy dokładną inwentaryzację terenu, a w razie potrzeby usuwamy z niego wszystkie zbędne elementy (np. szkło, kamienie, korzenie). Następnym krokiem jest przygotowanie podłoża – przekopanie, wyrównanie, przygotowanie warstwy gruntu.


W naszej ofercie mamy również rozłożenie siatki przeciw kretom. Ci niepożądani goście niszczą korzenie trawy w poszukiwaniu pożywienia, co skutkuje uschnięciem roślin. Dodatkowo ich kopce widoczne na murawie zdecydowanie rujnują wizerunek ogrodu i wpływają negatywnie na jego prezencję.

Zakładanie trawników to idealna okazja do zamontowania automatycznego systemu nawadniania. Taki system dostarcza roślinom odpowiednio dobraną ilość wody, a także podlewa ogród o najkorzystniejszych porach dnia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą projektowania i instalacji systemów nawadniania.

Masz potrzeby związane ze swoim ogrodem?
Zadzwoń: 667 949 288