RasGarden

Zakładanie ogrodów

s6.jpg

ZAKŁADANIE OGRODÓW

Jeżeli należysz do szczęśliwców, którzy mogą cieszyć się z posiadania własnego ogrodu, to z pewnością zależy Ci na jego atrakcyjnym wyglądzie. Samodzielne założenie ogrodu, który będzie cieszyć oko o każdej porze roku, to nie lada
wyzwanie. Aby efekt spełnił nasze oczekiwania należy m.in. odpowiednio przygotować grunt, założyć trawnik, a także dobrać właściwe gatunki roślin. Warto również pamiętać o instalacji systemów automatycznego nawadniania oraz instalacji oświetlenia.

Jeżeli widok z Twojego okna to wciąż pozostałości po budowie domu lub ogród, który nie spełnia Twoich oczekiwań – czekamy na Twoją wiadomość! Jako firma ogrodnicza z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalne zakładanie ogrodów na terenie Białegostoku i wszystkich sąsiednich miejscowości. Nasze usługi świadczymy kompleksowo – zaprojektujemy Ci ogród, a następnie wdrożymy projekt w życie.

Proces zakładania ogrodu warto rozpocząć od starannego projektu. Nasi architekci krajobrazu stworzą dla Ciebie wyjątkowy projekt z rozwiązaniami dopasowanymi do Twojego ogrodu. Gwarantujemy przemyślaną kompozycję, funkcjonalność oraz logiczny podział przestrzeni. W efekcie otrzymasz projekt spełniający w 100% Twoje oczekiwania.
Nasza ekipa zajmie się m.in. uprzątnięciem, niwelacją i ukształtowaniem terenu, a także przygotowaniem ogrodu pod instalacje nawadniające.

Zielona i gęsta trawa to wizytówka każdego ogrodu. Zadbany trawnik uwydatnia
piękno pozostałych roślin w ogrodzie, a także stanowi idealne miejsce do gry w piłkę,
zabawy z dziećmi oraz opalania w słoneczne dni. W naszej ofercie
znajdziesz zakładanie trawników zarówno z rolki jak i siewu. Jeżeli nie jesteś pewien,
która z metod lepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie – nasi eksperci pomogą Ci
podjąć decyzję.

Zainstalowany przez nas system automatycznego nawadniania zapewni Twoim roślinom optymalne warunki do wzrostu, a Tobie pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Dzięki systemowi nawadniania podlejesz tylko te obszary, które potrzebują wody – nie będziesz marnować pieniędzy na podlewanie chodników i podjazdu. Dodatkowo, rośliny będą podlewane o najlepszych porach dnia, kiedy woda nie odparowuje do atmosfery, a dostaje się w głąb gleby.
Rośliny, które wykorzystujemy podczas zakładania ogrodów pochodzą z najlepszych sklepów ogrodniczych oraz bezpośrednio ze szkółek. Przy wyborze roślin do Twojego ogrodu weźmiemy pod uwagę m.in. rodzaj gleby oraz warunki świetlne działki. Starannie dobierzemy gatunki roślin, aby uzyskać styl ogrodu, jaki sobie wymarzyłeś.

Masz potrzeby związane ze swoim ogrodem?
Zadzwoń: 667 949 288