RasGarden

Nawadnianie ogrodów

NAWADNIANIE OGRODÓW

Czy zauważyłeś wysuszoną trawę w swoim ogrodzie? Wciąż brakuje Ci czasu na jej sumienne i regularne podlewanie? Nasza firma oferuje idealne rozwiązanie – montaż profesjonalnych systemów nawadniania na terenie woj. Podlaskiego oraz Mazowieckiego . Instalowane przez nas systemy pochodzą jedynie od wiodących marek na rynku – Hunter i Rain Bird.

Automatyczne nawadnianie ogrodu to świetny sposób na oszczędność czasu. Pół godziny poświęcone na poranne podlewanie trawnika można zamienić na dłuższy sen lub poranną kawę. Natomiast popołudniami, po powrocie z pracy, będziesz mógł spędzić więcej czasu z bliskimi lub oddać się swoim pasjom. Rośliny zostaną podlane automatycznie o wyznaczonej godzinie.

Automatyczne nawadnianie ogrodów pozwala zaoszczędzić nie tylko czas ale i pieniądze. Nasze instalacje podlewają tylko te obszary, które potrzebują wody – chodniki i podjazdy pozostają suche. Dzięki możliwości ustalenia konkretnych godzin podlewania, rośliny podlewane są w optymalnych porach dnia. Dzięki temu woda trafia do korzeni, a nie odparowuje do atmosfery.

Powyższe czynniki przyczyniają się do oszczędności wody, co skutkuje niższymi rachunkami i znaczącą oszczędnością pieniędzy na przestrzeni lat.

Profesjonalny system nawadniania pomaga w utrzymaniu zdrowej gleby, a tym samym trawnika oraz roślinności w ogrodzie. Zraszacze podlewają rośliny równomierną ilością wody oraz z odpowiednią częstotliwością. Pozwala to zatrzymać w glebie niezbędne składniki odżywcze, dzięki którym roślinność w ogrodzie ma zapewnione jak najlepsze warunki do wzrostu.

Nabywcy domów cenią sobie udogodnienia, a takim z pewnością jest automatyczne nawadnianie ogrodu. Coraz szybszy tryb życia uniemożliwia wielu osobom poświęcenia kilku godzin tygodniowo na podlewanie roślin. Inwestycja w automatyczny system nawadniania ogrodu może więc w przyszłości zadecydować o
finalizacji sprzedaży domu.

Masz potrzeby związane ze swoim ogrodem?
Zadzwoń: 667 949 288