RasGarden

Projektowanie ogrodów

PROJEKTOWANIE OGRODU

Jeżeli marzy Ci się piękny ogród, ale nie masz pomysłu na zagospodarowanie swojej działki – skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych projektantów. Zapewniamy kompleksowe projektowanie ogrodów na terenie woj. Podlaskiego – wstępne konsultacje, wykonanie projektu oraz wdrożenie go w życie.


Pomożemy Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej działki, projektując ogród, który będzie zachwycał, współgrał z otaczająca go przestrzenią oraz spełniał Twoje indywidualne potrzeby.

Podczas projektowania ogrodu, stawiamy przede wszystkim na współpracę z Klientem. Dzięki temu, mamy możliwość dostosowania projektu do funkcji jakie ma spełniać ogród oraz do stylu preferowanego przez właściciela działki. Takie podejście zapewnia naszym Klientom stuprocentową satysfakcję oraz gwarancję dopasowania projektu do ich potrzeb.

Elżbieta Korolczuk

tel. 696 647 166 korolczuk@flashgarden.pl

Monika Pietkiel

tel. 507 080 501 monika.pietkiel@gmail.com

PROJEKTY

REALIZACJE

Odwiedzimy Cię i omówimy Twoje preferencje i sugestie dotyczące ogrodu.
Przyjrzymy się działce, ocenimy jej potencjał oraz zaproponujemy wstępne pomysły na zagospodarowanie przestrzeni wokół domu.

Po wstępnej konsultacji, wykonamy dokumentację fotograficzną, pobierzemy
wszystkie niezbędne pomiary. To wszystko pozwoli nam wykonać projekt idealnie
dopasowany do Twojej działki.

W oparciu o uzgodnione wytyczne oraz dokonane pomiary, opracujemy i
przedstawimy Ci wstępny projekt Twojego ogrodu w postaci profesjonalnej wizualizacji. Projekt koncepcyjny uwzględniać będzie układu roślin, rodzaj nawierzchni, rozmieszczenie małej architektury oraz zraszacze automatycznego systemu nawadniania.

Na typ etapie będziemy mogli wprowadzić ewentualne zmiany, aby zaprojektowany
przez nas ogród spełniał w stu procentach Twoje oczekiwania.

Po akceptacji projektu koncepcyjnego, rozpoczniemy przygotowywanie projektu wykonawczego. Znajdą się w nim m.in. rzut zagospodarowania terenu z dokładną lokalizacją obiektów, podanymi gatunkami i odmianami roślin oraz liczbą w skupinach
i na rabatach. Wykonamy również dokładny projekt instalacji automatycznego systemu nawadniania.

W ramach projektu wykonawczego przygotujemy wstępny kosztorys zawierający spis ilościowy roślin, materiałów do budowy nawierzchni, instalacji oraz małej architektury,
a także zestawienie kosztów realizacji projektu z cenami poszczególnych prac, roślin
i materiałów.

Jako firma ogrodnicza świadczymy kompleksowe usługi zakładania ogrodów. Po zaprojektowaniu Twojego ogrodu, możemy od razu przejść do jego realizacji.

Jeżeli będziesz potrzebować pomocy w utrzymaniu atrakcyjności swojego nowego ogrodu, być może zainteresuje Cię nasza oferta pielęgnacji ogrodów. Mamy w tym obszarze bogate doświadczenie poparte wieloma realizacjami. Nasza ekipa zajmie się pielęgnacją Twojego ogrodu od A do Z, a Ty będziesz pewny, że wszystko rośnie tak jak powinno.

Masz potrzeby związane ze swoim ogrodem?
Zadzwoń: 667 949 288