RasGarden

Kompleksowa pielęgnacja ogrodów

s3.jpg

PIELĘGNACJA TRAWNIKÓW

Zielony trawnik to wizytówka każdego ogrodu, dlatego tak ważna jest jego regularna pielęgnacja. Nasz doświadczony zespół zajmie się nie tylko skoszeniem trawy, ale wykona także wertykulację i areację. Zabiegi te mają na celu polepszenie warunków dla dopływu powietrza, wody i składników pokarmowych do strefy korzeniowej trawnika.
close-up-woman-harvesting-garden

Odchwaszczanie i zwalczanie szkodników

Chwasty w ogrodzie skutecznie psują jego wizerunek. Zwykle pojawiają się w wyniku niewłaściwej lub zaniedbanej pielęgnacji ogrodu. Niepożądane rośliny pojawiają się najczęściej na trawniku, rabatach i bylinach. Jeżeli zauważyłeś ich pierwsze oznaki w swoim ogrodzie, koniecznie skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Chwasty potrafią rozprzestrzeniać się bardzo szybko i czas w walce z nimi nie jest sprzymierzeńcem.

Kolejnym zagrożeniem dla wizerunku ogrodu są szkodniki. Najczęściej wygryzają dziury w liściach, niszczą korzenie i zjadają owoce. Skutkiem tego są m.in. zniekształcone pędy i plamy na liściach. Zatrzymanie ich rozmnażania jest kluczowe w ogrodu przed całkowitym zniszczeniem roślin.
Gardener in protective mask and glasses spraying toxic pesticides trees and bushes. Landscape design. Gardening

Nawożenie roślin

Prawidłowe nawożenie roślin sprawia, że są one bujne i okazałe, a trawnik gęsty i
zielony. Czynność ta zapobiega występowaniu chorób roślin oraz pojawianiu się
szkodników. Rośliny stają się również odporniejsze na mróz. Nawożenie stosujemy w przypadku trawników, gatunków wieloletnich oraz krzewów i drzew.

Serwis systemów automatycznego nawadniania

Oprócz montażu systemów automatycznego nawadniania w naszej ofercie znajduje się także kompleksowy serwis i konserwacja instalacji. Reagujemy m.in. kiedy zraszacze przestają działać, sekcja nie chce się uruchomić oraz nie działa czujnik deszczu. Oprócz rozwiązywania problemów z instalacją, przygotowujemy ją na przyjście zimy, a także sprawdzamy jej stan przed pierwszym wiosennym
uruchomieniem.

se3.jpg

Zabezpieczanie roślin przed zimą

Skutecznie zadbamy o Twój ogród przed nadejściem zimy, tak aby rośliny nie ucierpiały podczas niskich temperatur i silnych wiatrów. Prawidłowo wykonana jesienna pielęgnacja ogrodu sprawi, że na wiosnę będziesz mógł z radością oglądać jak Twój ogród budzi się do życia.
06-1.jpg1

Masz potrzeby związane ze swoim ogrodem?
Zadzwoń: 667 949 288